Kondogbia te Inter: Fillojnë talljet me Gallianin dhe Milanin (Foto)

    Geoffrey Kondogbia tashmë ka arritur marrëveshje me skuadrën e Interit.

    Mesfushori i Monacos, Geoffrey Kondogbia do të transferohet në Inter për 32 milionë euro dhe do të nënshkruaj kontratë 5 vjeçare.

    Mirëpo, më herët ishte thënë se ai ka nënshkruar kontratë me Milanin, por në fund nuk doli ashtu dhe vendosi për Interin dhe kjo ka dëshpëruar shumë tifozët, të cilët kanë filluar të tallen me Adriano Gallianin, përgjegjësin e Milanit për transferime, shkruan Express.

    Më poshtë mund t’i shihni disa prej fotografive më qesharake: