Komoran, arrinë Policia dhe zjarrëfikësit për të fikur zjarrin në makinë (FOTO)

Pas lajmit të publikuar nga portali Drenica Press, ku shihej në video një makinë Golf 2 duke u djegur në Komoran të Drenasit. Menjëherë ka arritur Policia e Kosovës e poashtu kanë arritur edhe zjarrëfikësit. Tani siç shihet në foto zjarri në makinë është fikur me intervenimin e zjarrëfikësve, por ende shkaqet e djegies së makinës nuk dihet. Fatmirësisht nga e gjithë kjo, nuk ka asnjë të lënduar./drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT