Kolona të gjata në pikën kufitare në Vërmicë

Moti pranveror dhe rruga e mirë e njëkohësisht e shkurtër po ndikon që shumë shqiptarë kosove të marrin rrugë për në bregdet gjatë fundjavës.

Njëjtë është edhe këtë të shtunë, ku shihet një fluks i madh veturash në drejtim të jugut të kufirit.

GazetaBlic ka arritur të sigurojë pamje momentale nga pika kufitare në Vërmicë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT