Koci: Osmani dhe Deda shpëtimtarë të popullit të Kosovës !

Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik, Gani Koci, ka bërë një reagim pak sat ë çuditshëm për iniciativën e dy deputetëve të Kuvendit të Kosovës për daljen nga kriza.

Në reagimin të cilin Koci e bëri në rrjetin social facebook, shkruan se ata dy duhet me qenë disi në qendër në vëmendjes, meqë janë të pa kënaqur me subjektet e tyre politike.

Më poshtë mund të lexoni reagimin e plotë të Gani Kocit:

“Shpëtimtarët e popullit dhe të Kosovës! Më pëlqen iniciativa e tyre! Me diçka duhet të jenë në qendër të vëmendjes, dy deputet e dy subjekteve, që nuk janë të knaqur me subjektin që i përkasin!

‪#‎prodhimi# Made in Vjosa Osmani dhe Ilir Dedaj… Nuk di sa do të shitet!!!!” /Drenica Press/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT