Klubi nga Bundesliga shkarkon trajnerin

 

10 pikë të mbledhur në 13 ndeshje të zhvilluara në Bundesligë janë konsideruar shumë pak nga drejtuesit e Shtutgartit dhe kanë marrë vendim për shkarkimin e trajnerit, Alexander Zorniger.

Humbja e rëndë nga Augsburgu në fundjavë, ishte fatale për Zorniger./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT