Klubi italian 45 milion euro për Payet

 

Sipas tabloidit anglez, Inter seriozisht ka hyrë në garë për Payet.

Suning është i gatshëm të bëjë një ofertë të “çmendur” për Payet duke i ofruar West Ham 44 milion euro për lojtarin dhe t’i sjell Mancinit një nga lojtarët më të mirë të Evropianit.

Payet ka shkëlqyer me lojrat e tij në Euro 2016 duke u bërë njërit nga lojtarët më të kërkuar në merkaton verore./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT