Klopp ia ofron syzet Ibe’s, pas dështimit në pasim (VIDEO)

Jurgen Klopp e ka bërë një veprim qesharak në stërvitjet e Liverpoolit, para ndeshjes me Chelsean.

Klopp ia ka ofruar syzet e tij anësorit të Liverpoolit Jordan Ibe, pasi ky i fundit dështoi të pasonte saktë.

Natyrisht se ky veprim i gjermanit ishte vetëm një shaka dhe Ibe nuk i mori ato.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT