Kjo s’ishte parë, boksieri hedh rivalin jashtë ringut përmes litarëve (Video)

Boksieri i pathyeshëm amerikan i peshave të rënda, Cassius Chaney, dhuroi një shfaqje të rrallë në ndeshjen e tij kundër Joel Caudle, në sfidën e luajtur të premten në mbrëmje në Maryland.

32-vjeçari ishte duke luftuar për një titull të rëndësishëm dhe nuk humbi kohë për të treguar fuqinë e tij mbresëlënëse duke e ndshkuar rivalin.

Caudle nisi të tërhiqej që në fillim të ndeshjes i goditur nga Chaney duke u drejtuar te litarët e ringut.

Pas disa goditjesh të forta atë s’e mbajtën më këmbët duke dalë nga litarët e ringut e duke rënë poshtë në dysheme.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com