Kjo ishte epiqendra e tërmetit në Tiranë e Durrës!

Lëkundje sizmike janë ndjerë pak minuta më parë në Shqipëri.

Saktësisht, tërmeti me magnitudë 3.2 sipas shkallës Rihter është ndjerë në ora 22:21.

Epiqendra ka qenë Deti Adriatik dhe më së shumti lëkundjet janë ndjerë në qytetin e Durrësit dhe në Tiranë. /tch

- Advertisement -

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com