Kjo fotografia do t’iu bëjë me lot, shikoni si e puthi nënën aktori i “O sa mirë” pak para se të vdiste

Vdekja e hershme e aktorit të ‘O sa mirë’ sot përçoi emocion tek të gjithë shikuesit e serialit.
Ai sot tronditi opinionin dhe reagimet e kolegëve të tij ishin të shumta e me plot emocioni.
Në moshën 23 vjeçe u nda nga jeta dhe kjo ngjarje do të jetë e papërballueshme për familjen e tij, shkruan OraVip, transmeton Gazeta NewBorn
Arti kohë më parë ka postuar një fotografi të ëmbël me nënë e tij ku shihet duke e puthur me shumë dashuri.
Ja fotografia me poshte që sot u kthye në kujtim.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT