Kjo foto e babait të Art Kurtit është vërtet prekëse!

Sot i është dhënë lamtumira e fundit aktorit nga Gjakova, Art Kurti, i cili iku nga kjo botë në moshë të re, ende pa i mbushur 23 pranvera, shkruan “Kosovarja”.

I riu që u bë fytyrë publike falë rolit në serialin “O sa mirë”, pati një fund tragjik. Vdekja e tij ka lënë të shokuar mbarë opinionin.

Media gjatë gjithë kohës ka prezantuar raportet e policisë dhe jo vetëm. Prej dy ditësh po shpaloset thuajse gjithçka nga jeta e të ndjerit, transmeton Gazeta NewBorn.

Sigurisht që familja Kurti e ka përjetuar me dhimbje të jashtëzakonshme humbjen e të birit.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT