Kjo është vajzë nga Drenica që po çmend rrjetin me bukurinë e saj, krahasohet me Kim Kardashian (FOTO)

Hafia Mira vajza me prejardhje nga Drenica dhe është një nga shqiptaret me “HOT” në Instagram, ajo është e lindur dhe rritur në Kanada.

Me fotografi të shumta të cilat bukuroshja i publikon në rrjetet sociale i çmend të gjithë me trupin e saj.

Hafia është e njohur për prapanicën e saj si Kim Kardashian.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT