Kjo është renditja në grupin e Kosovës

 

Të tri takimet në Grupin I ku bënë pjesë dhe Kosova kanë përfunduar me rezultat të njejtë 1-1!

Kështu të gjashtë ekipet kanë një pikë!/Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT