Kjo është koreografia fantastike e tifozëve të Barcelonës (Foto)

Finalja e Ligës së Kampionëve në kryeqytetin gjerman, fillon të luhet nga ora 20:45, ndërsa përballë njëra-tjetrës, do të vihen Juventusi dhe Barcelona.

Tifozët e Barcelonës, tanimë kanë përgatitur koreografinë që do ta shfaqin në fillim të ndeshjes.

Koreografia e tifozëve të Juventusi

- Advertisement -

MË TË FUNDIT