Kjo është koreografia fantastike e ‘Dardanëve’

Kombëtarja e Kosovës po takohet aktualisht me Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

Kosova dhe Mali i Zi po takohen në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian, raporton GazetaBlic.

Tifozët fantastik të Kosovës, ‘Dardanët’ kanë shpalosur një koreografi të jashtëzakonshme ku shihet fotografia e Vedat Muriqi.

Kjo është ndër koreografitë më të jashtëzakonshme të shpalosura ndonjëherë në rajon.

Ja pamjet:

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT