Kjo është karikatura e ditës (FOTO)

Portieri i Chelseas, Petr Cech është shumë pranë transferimit të tij te skuadra e Arsenalit, duke e tejkaluar kështu pengesën Mourinho, i cili ishte kundër këtij transferimi.
Portieri Petr Cech është shumë pranë transferimit të tij në mënyrë zyrtare te skuadra e Arsenalit.

Kështu, ai arriti ta kalojë pengesën e quajtur Mourinho i cili ishte kundër këtij transferimi.

Dhe, ka qenë pikërisht kjo, tema kryesore e karikaturës që është përgatitur nga BeIN Sports.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT