Kjo është karikatura e ditës (FOTO)

Portali Goal.com karikaturën e ditës ia ka kushtuar Diego Costas dhe Arda Turanit.

Një ditë më herët Diego Costa e ka ftuar Arda Turanin që të transferohet në Chelsea.

Sulmuesi Spanjoll ka treguar që shumë herë ishte në shtëpinë e turkut, derisa i kishin pëlqyer qebapët e përgatitur nga ai.

Pikërisht për këtë, Portali Goal.com karikaturën e ditës ia ka kushtuar Costas dhe Turanit, të cilët deri para një vitin ishin pjesë e Atletico Madridit.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT