Kjo është gruaja nga Skenderaj që humbi jetën në aksidentin e djeshëm në Drenas

E dhimbshme: Kjo është gruaja që vdiq dje në aksident, la dy fëmijë jetimë. Dje ka ndodhur një aksident i rëndë në Drenas, me ç’rast kanë vdekur dy persona.

Hana Avdiu Gucati, e cila mbeti e vdekur nga ky aksident, bashkë me një fëmijë të familjes tjetër.

Njoftimin për varrimin e saj e kanë dhënë familjarët.

Postimi i plotë:

Te Allahut jemi dhe tek ai do te kthehemi😭
Njoftojme miqet shoket dhe dashamiret se dje me daten 02.05.2022 ndrroj jete nga nje aksident i rend Motra jone e dashur Hana(Rrahim)Avdiu -Gucati
Varrimi behet sot me daten 03.05.2022 ne ora 16:00, ne varrezat e fshatit Morine!!
Me pikéllim te thellé e gjithé Familja Avdiu!!!

- Advertisement -

MË TË FUNDIT