Kjo është goditja e radhës nga Ismet Balaj (VIDEO)

Këngëtari nga Drenica, Ismet Balaj, sjell në dritë një super baladë. Si zakonisht përveq këndimit të tij magjik siq dinë ta bëj Ismeti, ai dinë të godas fort edhe me tekstet e tij që kryesisht tematike kanë dashurinë, shkruan Drenicapress

Balada shoqërohet me një videoklip ku këngëtari paraqitet me një intepretim tejet elegant dhe emocional njëkohsisht.

Kënga është orkestruar në studion e producentit Vedat Lushtaku, tekstin dhe vijen melodike e ka bër vet Ismeti, ndërsa videoklipin kompania Red Media, te producentit Burim Krasniqit.

Drenicapress ju fton ta dëgjoni dhe pse jo edhe ta ndani me tjerët këtë super baladë. Ndërsa neve na mbetet t’i urojm Ismetit për projektin, dhe na mbetet të presim edhe shumë projekte të bukura si kjo!/Drenicapress.info

- Advertisement -

MË TË FUNDIT