Kjo do të jetë zëdhënsja e re e Feronikelit për media

Edonisa Aliu nga sot do jete Drejtoreshe teknike dhe zedhenese per media e klubit të Feronikelit.

Kështu e kanë bërë zyrtare, emërimin e ri, drejtuesit e Feronikelit.

Aliu është futbolliste e këtij klubi, derisa jemi mësuar ta shohim edhe në ekranet televizive duke analizuar lojën e futbollit në panele të ndryshme.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT