Kim Kardashian në prehërin e shqiptarit!

Mario Dedivanovic është grimer me prejardhje shqiptare i cili grimon yje të shumtë nëpër botë, madje edhe yllin Kim Kardashian, shkruan Indeksonline.

Madje së fundmi Kim Kardashian para miliona ndjekësve në Instagram, ka shpërndarë një fotografi ku shihet në prehërin e grimerit Mario.

“Për më shumë se 11 vjet, Mario dhe unë kemu punuar së bashku duke krijuar një bashkëpunim shumë të mire. Jam shumë e lumtur që punoj me një djalosh kaq të talentuar dhe pasionant në punën që bën.” : ka shkruar ndër të tjera Kim.

Kujtojmë që Mario me krenari e ka pranuar origjinën e tij në shumë raste.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT