KH Drenica nuk arriti t’a mposhtë Gjakovën

Ka përfunduar loja e hendbollit në mes të KH “Drenica” dhe KH “Vllaznimi”.
Fatkeqësisht, në këtë ndeshje ekipi nga Drenasi edhe pse ishte vendas nuk arriti t’a mposht ekipin nga Gjakova.
Takimi është zhvilluar në palestrën e Sportit në Drenas dhe ka përfunduar me rezultat të barabartë.
KH “Drenica” 25 – 25 KH “Vllaznimi”.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT