KF Feronikeli-KF Trepça ’89, golat dhe rastet (video)

Feronikeli e ka arritur fitoren e parë në ‘Vala Superligë’, duke e deklasuar Trepcën ’89 me rezultat 4:1, në përballjen e vlefshme për javën e tretë, e cila u luajt të enjten në ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas.

https://www.dailymotion.com/video/x4sikeu_kf-feronikeli-4-1-kf-trepca-89-all-goals-and-full-highlights-08-09-2016-hd_sport

- Advertisement -

MË TË FUNDIT