KF Drenica nis stërvitjet për sezonin e ri (foto)

 

KF Drenica ka startuar me stërvitje për të bërë gati për sezonin e ri 2016-17.

Të drejtuar nga trajneri i ri, Afrim Jashari,  të pranishëm në këtë stërvitje ishin pjesa dërmuese e skuadrës si dhe përforcimet e ardhura, Ismet Caka, Burim Sadiku, Altin Merlaku e Granit Avdyli.

Stërvitja skuadrës u shoqrura edhe nga një numër tifozësh nga “Shqiponjat e Zeza”./Drenicapress.info/

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT