KF Drenica në epërsi ndaj Trepçës 1:0

KF Drenica ka shënuar në minutën e 37 për të kaluar në epërsi ndaj Trepçës 1:0. Golashënuaesi për KF Drenicën ishte Kastriot Mehmeti. Vlenë të përmendet se sot klubi futbollistik nga Skenderaj,  po shquhet me një lojë më të mirë dhe më të organizuar./drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT