KF Drenica edhe me faqe zyrtare në Facebook

Klubi i futbollit KF Drenica ka hapur në rrejtin social Facebook një faqe zyrtare.

Nëpërmjet kësaj faqje të gjithë tifozët e klubit do të kenë mundësi që të informohen me kohë me të rejat më të fundit rreth klubit të KF Drenicës.

KF Drenica pasi siguroi pjesëmarjen edhe për sezonin tjetër në elitën e futbollist kosovar, ka nisur punën për sezonin e ri.

Ditë më parë u zgjodh kryesia, dhe më pas edhe kryetrajneri i ri për sezonin 2016/2017.

Afrim Jashari kryetrajner kurse Nexhmedin Jasharin do ta ketë ndihmës dhe Bekim Xanin,  trajner të portierëve./Drenicapress.info/

https://m.facebook.com/FC-Drenica-Faqja-Zyrtare-141509402859162/?__mref=message_bubble

- Advertisement -

MË TË FUNDIT