KF Drenica, dy gola për tre pikë

 

Drenica ka mposhtur në “Bajram Aliu” Lirinë e Prizrenit me rezultat 2-0.

Arbios Thaqi dhe Hysen Tahiri realizuan golat e fitores shumë të rëndësishme për Drenicën.

Me këto tri pikë të reja, Drenica arrinë në kuotën e 14 pikëve dhe zë pozitën e 6 në renditjen tabelare./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT