KËTU mund ta shikoni LIVE super meçin Joshua-Usyk

Tre tituj të peshave të rënda janë gati për luftën e parë të Anthony Joshua në vitin 2021.

Titujt e peshave të rënda WBA, WBO dhe IBF janë në luftë, ndërsa Anthony Joshua përballet me një kundërshtar tjetër të vështirë, Oleksandr Usyk.

Meçi mes Joshuas dhe Oleksandr Usyk do të fillojë  pas pak çasteve.

Më poshtë keni linkun ku mund ta shikoni meçin e madh:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT