Këto vende të Drenasit pa rrymë

KEDS ka bërë të ditur se nesër do të ketë reduktime të energjisë elektrike në Drenas, transmeton Drenica Press

Në njoftim thuhet:

Në NS 35/10kV Drenasi do të ndërprehet:

Dalja 10 kV Gllobari (Kodi: 16021008) prej orës 08:30-11:30

Vendet: Gllobar, Vërboc,Tërstenik, Çikatovë, Gllanasellë dhe Dobroshec.

Arsyeja e ndërprerjes: Pastrim i trasesë dhe revizion i linjës.

Në NS 35/10kV Drenasi do të ndërprehet:

Dalja 10 kV Shtrobullova (Kodi:16021004 ) prej orës 11:30 deri në ora 14:30

Vendet: Shtrubullovë, Krajkovë, Domanek, Baicë, Tërdevc, dhe Obri.

Arsyeja e ndërprerjes: Pastrim i trasesë dhe revizion i linjës. /DRENICA PRESS/

 

 

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com