Këto janë veturat elojtarëve të Liverpulit, befason Klopp (foto)

 

Lojtarët e Liverpulit marrin paga të majme nga klubi dhe kjo vërehet edhe nga veturat që vozisin.

Në stërvitje të klubit ata vijnë me vetura të shtrenjta dhe veturën më luksoze e ka Daniele Sturidge në Rolls Royce në vlerë afro 300 mijë euro.

Befason trajneri Jurgen Klop i cili edhe pse është njëri nga trajnerët më të paguar në botë, vozitë një veturë gjermane Opel Insigna me vlerë 20 mijë euro./Drenicapress.info/