Këto janë të gjitha çiftet e 1/8 së finales së Euro 2016 (Foto)

Tashmë kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e fazës së grupeve, ku dihen të gjitha çiftet e tetë ndeshjeve të 1/8 së finales.

Ndeshjet më interesante janë ato mes Spanjës dhe Italisë dhe Portugalisë dhe Kroacisë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT