Këto janë pesë golat më të mirë në fazën e grupeve (video)

 

Liga e Kampionëve ka mbyllur mbrëmë fazën e grupeve, dhe të hënen do të hidhet shorti për rundin tjetër.

Si zakonishtë ky kompeticion dhuron spektakël dhe në vazhdim mund t’i shihni pesë golat më të bukur të fazës së grupeve./Drenicapress.info/

https://www.youtube.com/watch?v=VMzmuUPZVTg

https://www.youtube.com/watch?v=Ulj7cPWA6D8

https://www.youtube.com/watch?v=InLUv2Lchng

https://www.youtube.com/watch?v=kR404yT0Tm0

- Advertisement -

MË TË FUNDIT