Këto janë fjalët e Ledri Vulës pas vdekjes së Albert Krasniqit

Ditën e djeshme në Prishtinë ka mbetur i vrarë Albert Krasniqi.

Krasniqi ishte biznesmen dhe një mik i afërt i estradës shqiptare.

Reagimet për vdekjen e tij kanë qenë të shumta, ndërsa ai ruante raporte shumë të mira me reperët Skivi dhe Ledri dikur pjesëtarë të ‘Babastars’.

Për vdekjen e tij ka shkruar edhe Ledri, “I let te qoft dheu Brada”, ka shkruar ai në Instagram.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT