Këta janë yjet që morën pjesë në dasmën e Messit (Foto)

Shumë yje të futbollit ishin të ftuar në dasmën e Lionel Messit dhe Antonella Roccuzzonit

Bashkëlojtar dhe ish-bashkëlojtar të Lionel Messit kanë udhëtuar në Argjentinë për të marrë pjesë në dasmën e yllit të Barcelonës.

Në mesin e të ftuarve ishin edhe Samuel Eto’o, Ezequiel Lavezzi, Carles Puyol, Xavi Hernandez, Angel Di Maria e të tjerë. /Express/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT