Këta janë pesë më të votuarit në Ferizaj nga lista e koalicionit AAK-PSD

Edhe pse ende komisionet zgjedhore të degëve në Ferizaj ende nuk kanë dal me një rezultat zyrtarë për numrin e votave të kandidatëve , Ferizajpress ka siguruar emrat dhe votat e pesë kandidatëve më të votuar nga ky koalicion.

Ramush Haradinaj – 2583
Xhavit Zariqi- 2068
Labinot Tahiri- 1321
Nexhmedin Bajrami-1208
Hatixhe Bungu- 1276

AAK në Ferizaj ka fituar 3294 vota apo 6.57% të votave në Ferizaj.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com