Këta janë kandidatët për deputetë të PDK-së nga Ferizaji

Subjektet politike në vend kanë nisur përpilimin e listave për kandidatët që do të garojnë për deputetët të Kuvendit të Kosovës.

Indeksonline ka mësuar listën e Partisë Demokratike të Kosovës për qytetin e Ferizajt.

“Elmi Reçica, Bajrush Xhemaili, Gazmend Bytyçi, Mexhide Topalli- Mjaku, Ilir Orllati, Arian Imeri, Lulzim Abazi dhe Luan Jahiri.

PDK-ja e Ferizajt renditet si e dyta në qytetin e saj, pas Vetëvendosjes

- Advertisement -

MË TË FUNDIT