Kështu i zhvendosin shtëpitë në Amerikë

Lëvizja e një shtëpie nga një vend në tjetrin nuk është një detyrë e lehtë. Kjo punë kërkon vëmendje të plotë në cdo detaj dhe angazhim maksimal.

“Wolfe House & Building Movers” është njëra nga kompanitë që bën këtë punë në SHBA, duke përdorur teknologji moderne lëvizëse.

Se si e bëjnë ata këtë gjë, shikoni videon më poshtë. /IndeksOnline/

 

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com