Kështu përshëndetet Xavi nga Barcelona (Foto)

Xavi Hernandez po zhvillon ndeshjen e fundit në Camp Nou, në fanellën e Barcelonës, përballë Deportivo La Coruna.

Mesfushori spanjoll, do të vazhdojë karrierën në Katar.

E tifozët e Barcelonës, kanë nderuar Xavin për kontributin që dha për klubin, duke i hapur një banerë gjigant në tribunat e Camp Nou, në të cilin falënderohet mesfushori që la gjurmë në futbollin evropian dhe botërorë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT