Kështu përshëndetet LEGJENDA (Drogba) (foto-video)

 

Didier Drogba ka zhvilluar edhe ndeshjen e fundit si lojtar i Chelsea. Ish reprezentuesi i Bregut të Fildishtë, ka lajmëruar largimin.

Drogba gjatë ndeshjes Chelsea – Sunerland, pësoi një lëndim, ndërsa nga fusha e larguan bashkëlojtarët, që e bartën me duar deri te bankina.

Të gjithë në stadium e përshëndetën atë, edhe bossi Abramovich dhe tifozët kundërshtar.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT