Kështu e nisi vitin 2020 deputetja e PDK-së nga Drenica

Me profesion është aktore, e shumë e njohin si moderatore, ndërsa deputetja e PDK-së, po del të jetë edhe tip mjaft sportive.

Fjala është për deputeten e zgjedhur edhe për një mandate, Blerta Deliu e cila ka nisur vitin me aktivitet fizik në Gërmi.

Deliu e cila njihet si një nga deputetet më elegante dhe më me stil, duket se punon fort për të mbajtur linjat e saj trupore në formë.

Ajo shpesh shihet në orët e mëngjesit duke vrapuar në Gërmi, ndërsa gjen kohë edhe për palestër.

Së fundmi, Deliu ka publikuar një fotografi interesante gjatë aktivitetit të saj fizik, e që duket me këtë ka nisur edhe vitin 2020 para se ti kthehet punës në Kuvend.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT