Ilda Bejleri na ka treguar banesën e saj.

Ilda Bejleri është një nga prezantueset më të komentuara të momentit, shkruan lajmi.net.

Duke qenë fytyrë publike dhe shumë e dashur për të gjithë, jeta e saj brenda dhe jashtë profesionit ka qenë gjithmonë në fokus të veçantë.

Ajo është  afërt me ndjekësit e saj andaj me ta ndan foto të ndryshme nga përditshmëria dhe jo vetëm.

Së fundmi ka publikuar pamje duke u treguar dhomën e gjumit, kuzhinën dhe ballkonin e banesës së saj moderne./Lajmi.net/