Kerset grushti në mes të mërgimtarëve, shkak bëhet parkingu

Një përleshje fizike në mes të disa mërgimtarëve ka ndodhur sot përball “Viva Fresh” në Fushë Kosovë.

Gazeta Infokus kanë bërë të ditur se përleshja ka ndodhur për shkak të parkingut.

Në videon e publikuar shihet se përleshja bëhet ndërmjet dy burrave dhe dy grave.

Më poshtë mund të shihni videon:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT