Kërcënojnë me thikë punëtorin e pompës për të mbushur veturën me derivat, arrestohen

Janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj K-Shqiptarë, pasi që të njëjtit duke e kërcënuar me thikë viktimën mashkull-Shqiptar punëtor në pompë të derivateve, kanë mbushur veturën me derivate dhe janë larguar nga vendi i ngjarjes.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajte./DrenicaPress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT