Kërcënohet përmes telefonit një qytetar i Skenderajt

Një rast i këcënimit përmes telefonit është regjistruar në qytetin e Skenderajt.

Mësohet se një person ka paraqitur ankesë në policinë e Skenderajt për një kërcënim përmes telefonit, transmeton DrenicaPress

I menjëhershëm ka qenë reagimi i policisë duke intervistuar palët dhe me vendim të prokurorit rasit ka kaluar në procedurë të rregullt.

Rasti po cilësohet si: Kanosje. /DrenicaPress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT