Këngëtarja nga Drenica feston ditëlindjen në Maldive, kështu e surprizoi bashkëshorti

Ka disa ditë që Afërdita Demaku së bashku me bashkëshortin e saj kanë udhëtuar drejt ishujve Maldive, shkruan GazetaBlic.

Por, paska një arsye pse këngëtarja ka udhëtuar në këtë vend bregdetar!

Ditën e djeshme, pikërisht me 1 prill këngëtarja festoi 40 vjetorin e lindjes. Sot ajo ka publikuar disa fotografi, ku këngëtarja shfaqet pranë bashkëshortit. E më të veçantë e bënë kur bashlëshorti i saj ishte përkujdesur që të bënte dhuratë për të dhe veten, unaza.

“40 vite jetë si 40 minuta”, shkroi Demaku në fotografitë e publikuara.

Por, po në këtë ditë të veçantë, edhe vajza e tyre Dona të cilën ajo e uroi përmes Instagramit:

“Zemra jem urime ditlindja spo gjej fjal me te vleshme se sa te LUTEM te keshe shendet te mire e te vazhdosh keshtu e thjesht e matur e sinqert e dashur per te gjithe!
Ma bone hallall se kete vit nuk do te festojm se bashku por me zemer e shpirt bashk do te jem ter jeten🙏
Gezuar❤️⭐️🌹ishalla jeton 100👌 TE DUA SHUM❤️ “, shkroi këngëtarja/GazetaBlic

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com