Këngëtarja e njohur nusja më e bukur e Mushtishtit

Ishte viti 1992 kur këngëtarja e njohur e muzikës popullore Remzie Osmani i dha fund beqarisë duke u martuar me Halilin, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

E në ditën e saj të martesës, Remzia ishte nusja më e bukur e Mushtishtit, ku u pritë si mbretëreshë.Image

Ashtu siç e dëshmon edhe kjo fotografi e cila për herë të parë publikohet…

‘Në vitin 1992 dita e marteses time, dhe më shumë ka njerëz andej kah oborri’, ka shkruar këngëtarja.Image

- Advertisement -

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com