Skena ndonjëherë mund të jetë një gjarpër i vështirë.

Paula Abdul u rrëzua nga skena përderisa përformonte në ndalesën e tretë të turneut të saj.

Këngëtarja 56 vjeçare ishte duke iu afruar publikut kur iu ngatërruan këmbët dhe ra jashtë saj, duke i futur në panik fansat e saj.

Ndryshe Paula Abdul është një këngëtare e preferuar amerikane e cila në kohën e saj kishte hite të mëdha që pëlqeheshin mjaft shumë./Indeksonline/