Këngëtari nga Drenica, Ismet Balaj, vjen me këngën e re “Dasma jonë” (VIDEO)

Ismet Balaj nuk ka të ndalur me projekte të reja muzikore.

Këngëtari nga Drenica sot ka lansuar këngën e re me titull “Dasma jonë”!

Këngës ia ka bërë edhe videoklipin.

Tekstin dhe muzika është bërë nga vetë Balaj, kurse orkestrimi është realizuar nga Vedat Lushtaku.

Klipin e ka bërë më të bukur edhe prania e Ansamblit “Drenica” nga Skenderaj.

Kliko linkun për ta dëgjuar këngen…

https://www.youtube.com/watch?v=MKiyJLqElJE

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT