Këngëtares nga Drenica i kthehet vajza nga Amerika pas disa muajve, këngëtarja përlot me postimin

Afërdita Demaku është një emër shumë i njohur për publikun kosovar.

Ajo është një këngëtare shumë e dashur dhe këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare, përcjell ORAinfo.

Afërdita nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Ajo sot ka postuar disa foto ku tregon se i ka ardhur vajza nga Amerika.

E këngëtarja është përlotur pas takimit me vajzën./ORAinfo/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT