Kejvina nuk ndalon me pozat provokuese (FOTO)

Kejvina Kthella vazhdon të shfaqet atraktive në rrjete sociale.

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, njihet për pozat provokuese dhe nuk e ka ndërmend të ndalet me realizimin e tyre.

Së fundmi është shfaqur sërish atraktive e veshur me një fustan të zi i cili i thekson trupin.

Kejvina imazhet i ka ndarë me ndjekësit në Instagram. Emri i saj është lakuar së fundmi sepse dyshohej për një lidhje të mundshme mes saj dhe reperit shqiptar Seven Saraqi.

Modelja e ka mohuar një gjë të tillë dhe ka thënë se ata dy janë vetëm miq të mirë.

View this post on Instagram

💛

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

- Advertisement -

MË TË FUNDIT